Spotkanie autorskie z Ewą Cielesz

Ewa Cielesz na tle regałów z książkami.

Z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek 2024, mamy zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie autorskie z Ewą Cielesz – jedną z najpopularniejszych polskich pisarek. Autorką opowiadań, powieści obyczajowych, ale również poetką.  W jej dorobku znajduje się kilka tomików poetyckich, zbiór opowiadań „Co za gwiazdami”, powieść „Niskie drzewa”, trylogia „Córka cieni”, „Słońce umiera i tańczy”, „Wiedźmy”. Jej pasją jest również teatr. Reżyseruje, pisze scenariusze, prowadzi warsztaty. Z powodzeniem dowodzi czterema grupami teatralnymi, bierze udział w projektach, reżyseruje musicale, prowadzi arteterapię dla osób niepełnosprawnych. Jej książki cieszą się pochlebnymi opiniami zarówno krytyków, jak i czytelników.

Ewa Cielesz urodziła się w Piasecznie. Jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego, Wydziału Nauk Historycznych i Pedagogicznych, a także Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu, Wydziału Reżyserii. Dotychczasowa Wrocławianka, obecnie mieszka w Konstancinie pod Warszawą.

Spotkanie odbędzie się 8 maja 2024 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Garbowie o godzinie 16.00.

Wstęp wolny. Zapraszamy