Dzień Bibliotekarza w Gminie Garbów

Tort z napisem Dzień Bibliotekarza na tle półek z książkami.

Dnia 8 maja 2024 roku, w Gminnej Bibliotece Publicznej w Garbowie, odbyło się wyjątkowe wydarzenie – spotkanie autorskie z renomowaną polską pisarką, Ewą Cielesz. To właśnie z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, a także celebrując Dzień Bibliotekarza, biblioteka przygotowała niezapomnianą okazję dla miłośników literatury.

Ewa Cielesz, autorka licznych tomików poetyckich, powieści obyczajowych oraz opowiadań, była główną bohaterką tego wieczoru. Jej bogaty dorobek literacki oraz zaangażowanie w działalność teatralną budziły ogromne zainteresowanie publiczności.

Po krótkiej prezentacji, Ewa Cielesz miała okazję podzielić się swoimi doświadczeniami twórczymi oraz opowiedzieć o inspiracjach, które skłoniły ją do pisania. Ciepła atmosfera spotkania sprzyjała swobodnej rozmowie, podczas której autorka dzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat procesu twórczego oraz pracy nad kolejnymi projektami. Pisarka chętnie odpowiadała na każde pytanie, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem z zebranymi.

Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni do degustacji tortu, który specjalnie przygotowany został z okazji Dnia Bibliotekarza. Atmosfera pełna była radości i życzliwości, a spotkanie z Ewą Cielesz z pewnością pozostanie na długo w pamięci wszystkich obecnych.