„Mała książka – wielki człowiek”

Antoś z dyplomem za udział w akcji czytelniczej na tle księgozbioru w bibliotece w Garbowie

Kolejny „Dyplom Małego Czytelnika” wydany. Gratulujemy z całego serca i jesteśmy bardzo dumni z zaangażowania i miłości do książek.

Antoś, dzięki regularnym wizytom w naszej bibliotece i aktywnemu udziałowi w czytelniczych wydarzeniach, zdobył ten prestiżowy dyplom, który jest dowodem jego pasji do literatury oraz wielkiej ciekawości świata. Każda przeczytana książka to krok w stronę rozwijania wyobraźni i poszerzania horyzontów, a Antoś jest tego doskonałym przykładem.

Pragniemy również przypomnieć, że ogólnopolska akcja „Mała Książka – Wielki Człowiek” nadal trwa. To wspaniała inicjatywa, która ma na celu zachęcenie najmłodszych do czytania i odkrywania fascynującego świata literatury. Dzięki tej akcji dzieci otrzymują nie tylko książki dostosowane do ich wieku, ale także wsparcie i motywację do kontynuowania swojej czytelniczej przygody.

Serdecznie zachęcamy rodziców i dzieci do udziału w tej pięknej inicjatywie! Wystarczy odwiedzić naszą bibliotekę, gdzie czekają na Was wyjątkowe książki oraz możliwość zdobycia „Dyplomu Małego Czytelnika”. Dołączcie do nas i pomóżcie swoim pociechom odkrywać magię czytania!

Jeszcze raz gratulujemy Antosiowi i czekamy na kolejnych małych czytelników, którzy dołączą do naszej bibliotecznej rodziny!