Dzieci z Przedszkola „Kolorowe Kredki” na lekcji bibliotecznej

dwie dziewczynki i chłopiec z bibliotekarką na lekcji bibliotecznej

W dniu 16 maja dzieci z przedszkola „Kolorowe Kredki” miały okazję uczestniczyć w wyjątkowej lekcji bibliotecznej, której tematem była znana i lubiana bajka „Czerwony Kapturek”. Spotkanie odbyło się w naszej lokalnej bibliotece, a prowadziła je doświadczona bibliotekarka Pani Kinga Szymczak.

Pani Kinga w fascynujący sposób opowiedziała historię Czerwonego Kapturka, angażując małych słuchaczy w interaktywne zabawy i dyskusje na temat przygód małej dziewczynki oraz ważnych życiowych lekcji płynących z bajki. Dzieci miały okazję aktywnie uczestniczyć, zadawać pytania, a nawet wcielić się w role postaci z bajki, co sprawiło, że spotkanie było nie tylko edukacyjne, ale także pełne radości i śmiechu.

Lekcja biblioteczna była doskonałą okazją do rozwijania wyobraźni dzieci, poszerzania ich wiedzy oraz budowania pozytywnych skojarzeń z książkami i czytaniem. Dziękujemy Pani Kindze Szymczak za wspaniałe przeprowadzenie zajęć oraz dzieciom za ich entuzjazm i aktywność.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania z literaturą w naszej bibliotece!