Książkowy niekalendarz NPRCz 2.0 – wyzwanie na maj

- grafika - czytający człowiek - wyzwania czytelnicze na maj Maj miesiącem książki 1. Maj to święto książki! Dowiedz się, jak obchodzony jest w tym roku Tydzień Bibliotek w Twojej szkole, na osiedlu czy w mieście. Z okazji Dnia Bibliotekarzy i Bibliotek przypadającego 8 maja złóż życzenia pracownikom swojej ulubionej placówki. 2. Nie przegap nowości książkowych, których wiosną jest zwykle wysyp. Poszukaj recenzji w internecie lub gazetach i wybierz coś dla siebie – możesz też zapytać w Twojej bibliotece. 3. Maj to również miesiąc grillowania i pikników – może w książkach kulinarnych trafisz na niezwykły przepis na coś pysznego i zaskoczysz wszystkich?

W ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 zapraszamy do podjęcia czytelniczych wyzwań na dwanaście miesięcy.

Przez cały rok będziemy prezentować kolejne karty z „Książkowego niekalendarza” z nowymi, ciekawymi wyzwaniami czytelniczymi.

Zapraszamy do zabawy 🙂

W bibliotece dostępne są karty do zaznaczania wykonanych zadań. Każdy może wziąć udział w zabawie.

Czy jesteś gotowy do podjęcia kolejnych wyzwań?

- grafika - czytający człowiek
- wyzwania czytelnicze na maj
Maj miesiącem książki
3. Maj to również miesiąc grillowania i pikników – może w książkach