Relacja z Kiermaszu Wielkanocnego

Dekoracje wykonane na Święta Wielkanocne.

17 marca 2024 roku – w atmosferze wiosennego ożywienia i radości, Gminna Biblioteka Publiczna w Garbowie zorganizowała wyjątkowy Kiermasz Wielkanocny, który przyciągnął liczne grono mieszkańców oraz miłośników tradycji i rękodzieła. Już od wczesnych godzin porannych zaczęły się pojawiać kolorowe stoiska, udekorowane w motywy wielkanocne, które uginały się od różnorodnych wyrobów – od tradycyjnych pisanek, po ozdobne palmy. Wszystkie prace emanowały starannością wykonania i pasją twórców.

Całe wydarzenie otoczone było radosną atmosferą spotkań, rozmów i wspólnego celebrowania zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Dla wielu mieszkańców Kiermasz Wielkanocny w Garbowie stał się nie tylko okazją do zakupu wyjątkowych prezentów ale również miejscem, gdzie mogli zacieśniać więzi społeczne i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem.

Zakupy na kiermaszu były nie tylko sposobem na przygotowanie się do nadchodzących świąt, lecz także okazją do wsparcia lokalnych artystów, którzy swoją pasją i talentem wzbogacali to wyjątkowe wydarzenie.

Kiermasz Wielkanocny w Gminnej Bibliotece Publicznej w Garbowie pozostanie z pewnością długo w pamięci mieszkańców jako barwna i pełna radości impreza, która jednoczyła społeczność w atmosferze świątecznej magii i tradycji.

Palmy i dekoracje świąteczne.
Dekoracje świąteczne szyte z materiału.
Ozdoby świąteczne.
Ozdoby świąteczne wykonane szydełkiem.
Ozdoby świąteczne.
Dwie kobiety sprzedające ozdoby świąteczne.