Wakacyjne wspomnienia

Data publikacji:

Po wakacyjnych zajęciach w Bibliotece pozostały już tylko wspomnienia. Przypomnijmy sobie, jak najmłodsi spędzili ten letni czas.

Na nudę nie mogli narzekać uczestnicy wakacyjnych warsztatów „Cudze chwalicie, swego nie znacie” z muzyką, tańcem, plastyką, sensoryką i relaksacją, pobudzających wszechstronny rozwój dziecka. Każdy turnus zakończył się pokazem zdobytych umiejętności a na widowni zasiadali dumni rodzice, pracownicy biblioteki, GOPS oraz Gminy. Dla dzieci był to czas przepełniony zabawą i uśmiechem. Warsztaty z Mobilnymi Laboratoriami Przyszłości były świetną okazją do eksperymentowania
z nowoczesną technologią w tym goglami VR, drukiem i długopisami 3D oraz robotyką a pokazowe zajęcia z Tutore Show obejmowały naukę gry na gitarze, zajęcia plastyczne oraz naukę gry w szachy.

Podczas Dożynek Gminno-Parafialnych dzieci miały możliwość zaprezentowania swoich ekspresji plastycznych w Konkursie pt. „Smak chleba”, organizowanym przez Bibliotekę a objętym patronatem Wójta Gminy Garbów. Wszystkie prace były bardzo pomysłowe, pracochłonne i pięknie wykonane. Prace oceniało Jury w składzie: Kinga Szymczak, przewodnicząca oraz Elżbieta Prażmo i Jacek Poleszak, którzy wyłonili laureatów w poszczególnych kategoriach:

grupa I – dzieci w wieku 6 – 9 lat,

I miejsce – Iga Usarek,

II miejsce – Ewa Wielanowska,

III miejsce –  Aleksander Koza,

grupa II dzieci w wieku 10 – 14 lat

I miejsce – Teresa Mitura,

II miejsce – Alicja Koza,

III miejsce –  Elżbieta Mitura.

Dodatkowo Jury przyznało nagrody dzieciom do 4 lat

I miejsce – Franek Hapon,

II miejsce – Celina Mitura.

Pozostali uczestnicy otrzymali upominki i dyplomy za udział w konkursie.

Prace można oglądać w Bibliotece.

Wszystkim uczestnikom zajęć dziękujemy za mile spędzony, wakacyjny czas!

Kolaż ze zdjęciami dzieci uczestniczących w wakacyjnych zajęciach w bibliotece.


© Gminna Biblioteka Publiczna w Garbowie. Realizacja: it44.pl
Powrót do góry