“Mała książka – wielki człowiek”ogólnopolska akcja czytelnicza dla dzieci w wieku 4 – 6 lat

Zdjęcie certyfikatu dla GBP w Garbowie za udział w akcji akcji czytelniczej dla dzieci w wieku przedszkolnym "Mała książka, wielki człowiek" (dwoje dzieci z książką i logotypy akcji)

Przed nami kolejna edycja kampanii “Mała książka – wielki człowiek”. Zapraszamy do Biblioteki lub Filii, gdzie na przedszkolaków czekają Wyprawki Czytelnicze: książki “Krasnal w krzywej czapce” autorstwa Wojciecha Widłaka z ilustracjami Aleksandry Krzanowskiej, broszury dla rodzica “Książką połączeni, czyli Mały Czytelnik w bibliotece” oraz Karty Małego Czytelnika. Po każdorazowej wizycie w Bibliotece zakończonej wypożyczeniem minimum jednej książki przedszkolak otrzyma naklejkę do swojej imiennej Karty a po zebraniu dziesięciu naklejek otrzyma dyplom.

Akcja adresowana do dzieci w wieku przedszkolnym. Ilość wyprawek jest ograniczona.

Więcej informacji o akcji na stronie www.wielki-czlowiek.pl.

Projekt realizowany przez Instytut Książki, finansowany jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Plakat akcji czytelniczej dla dzieci w wieku przedszkolnym "Mała książka, wielki człowiek" przedstawiający dwoje dzieci z książkami i logotypy patronów akcji.
Zdjęcie przedstawiające wyprawkę czytelnicza: książkę "Krasnal w krzywej czapce", kartę czytelnika i zakładkę do książki.