Książkowy NIEKALENDARZ na 2024 rok

Na zdjęciu: plakat książkowego Niekalendarza w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0

W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 Gminna Biblioteka Publiczna im. Bronisława Pietraka w Garbowie włączyła się w akcję czytelniczą pt. NIEKALENDARZ na 2024 rok. Jeśli lubisz wyzwania a Twoim postanowieniem noworocznym jest czytanie większej ilości książek, a może jesteś „molem książkowym”, to mamy dla Ciebie coś idealnego.

„Książkowy NIEKALENDARZ” to zestaw 12 kart z wyzwaniami czytelniczymi na każdy miesiąc, zachęcającymi do odwiedzenia biblioteki i sięgnięcia po książkę. Wyzwania czytelnicze na każdy, kolejny miesiąc będą pojawiały się na naszej stronie oraz w holu biblioteki. Czytelnicy mogą odebrać od nas „książkowe Bingo” oraz dyplom z gratulacjami za jego realizację!

ZASADY WYZWANIA i REGULAMIN NIEKALENDARZA I KSIĄŻKOWEGO BINGO:

1. Wyzwanie Niekalendarza i Książkowego Bingo trwa od stycznia do 31 grudnia 2024 roku.

2. W wyzwaniu może wziąć udział każdy czytelnik, bez względu na wiek.

3. Na początku każdego miesiąca odsłonięta zostanie nowa karta Niekalendarza z wyzwaniami.

4. Zasady udziału:

• zgłoś się do biblioteki i odbierz kartę Bingo,
  • kompletuj Bingo – wypożyczaj, czytaj swoje ulubione książki i zbieraj pieczątki,
  • przynieś kartę Bingo do biblioteki w styczniu 2025 r.
  • odbierz dyplom.

5. Przystąpienie do wyzwania jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu oraz wyrażeniem zgody na wykorzystanie danych osobowych w celach związanych z realizacją wyzwania i promocja biblioteki.

Szczegółowe informacje w Bibliotece oraz na https://nprcz.pl/news/nowy-ksiazkowy-niekalendarz-na-2024-rok/

Serdecznie zachęcamy o udziału w akcji! Podejmij czytelnicze wyzwanie 🙂

Na zdjęciu: karta Bingo do wyzwań książkowego Niekalendarza w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0